Hotel Český Krumlov Leonardo

Hotel Leonardo ubytování Český Krumlov:
Hotel Leonardo vám nabízí stylové ubytování v samotném srdci města Český Krumlov, necelých třicet metrů od centrálního náměstí a deset minut chůze od českokrumlovského zámku. Hotel se skládá ze dvou citlivě zrekonstruovaných měšťanských domů, jejichž první zmínky sahají až do 16. století.

V první budově, hotel Leonardo I., je umístěna centrální recepce. V interiéru najdete znaky hned několika architektonických stylů od původních renesančních trámových stropů až po zachovalé barokní schodiště. Druhá budova, označena jako Leonardo II., nabízí romantické ubytování s historickou atmosférou, kde navíc naleznete místo pro relaxaci v útulné sauně.

Český Krumlov hotel Leonardo ubytování:
V hotelu Leonardo na Vás čeká celkem dvacet stylově zařízených pokojů, z toho pět nadstandardních. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, vlastním sociálním zařízením a minibarem. V celém hotelu je dostupné wifi internetové připojení. Pokoje č. 1 až 11 se nacházejí v budově LEONARDO I. společně s recepcí. Pokoje č. 12 až 20 se nacházejí v sousední budově LEONARDO II. (cca 50 m).

Ubytování hotel Český Krumlov hotelové služby:
Součástí hotelu jsou společné jídelny určené pro snídaně i pro večerní posezení. Po celém hotelu se lze připojit k internetu (Wi-Fi). Služby recepce jsou k dispozici každý den od 8 do 18 hodin. Snídaně jsou podávány v jídelně od 8 do 10 hodin.

Kromě ubytování v Českém Krumlově hotel Leonardo nabízí i zprostředkování celodenního programu od návštěvy zámku, prohlídky města, vyjížďky na koních, výlety za pamětihodnostmi v okolí až po rezervování míst v některé z místních hospůdek či restaurací.

Leonardo ubytování hotel Český Krumlov parkování:
V ceně ubytování je zahrnuto parkování na vyhrazených městských parkovištích po celou dobu vašeho pobytu v hotelu Leonardo v Českém Krumlově.

Od 1. 1. 2013 došlo ke sloučení hotelu Seneca s hotelem Leonardo. Pro lepší orientaci dostal hotel nový název Leonardo II. Obě hotelové budovy se nacházejí ve stejné ulici (Soukenická č.p 33 a 41) a jsou od sebe vzdáleny přibližně 50 m.

Dovolená v Českém Krumlově hotel Leonardo:
Český Krumlov je ideálním výchozím bodem pro výlety do dalších turisticky zajímavých destinací jako jsou: Zámek Hluboká nad Vltavou, lázeňské město Třeboň na břehu největšího jihočeského rybníka Svět. Město Jindřichův Hradec ležící na patnáctém poledníku,Hrad Rožmberk, klášter Vyšší Brod, jezero Lipno, vesnička Holašovice - vyhlášená památka UNESCO, typické selské baroko.

Hotel Český Krumlov Leonardo - K hotelu přísluší parkovištěHotel Český Krumlov Leonardo - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Český Krumlov Leonardo -  je k dispozici připojení na internetHotel Český Krumlov Leonardo - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Český Krumlov Leonardo - přijímá kreditní karty VISAHotel Český Krumlov Leonardo - přijímá kreditní karty JCBHotel Český Krumlov Leonardo - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Český Krumlov Leonardo - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Český Krumlov Leonardo - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Český Krumlov Leonardo - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Český Krumlov Leonardo - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Český Krumlov Leonardo - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Leonardo, Soukenická 33
Český Krumlov 38101 Česká Republika
Hotel-Cesky-Krumlov-Leonardo@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Hotel Leonardo ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: